Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  MANAŽER PŘEPRAV (import i export)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–120 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici MANAŽER PŘEPRAV (import i export).

NÁPLŇ PRÁCE
  • řízení exportu i importu napříč všemi kontinenty
  • objednávání přepravy (import i export)
  • komunikace s dodavateli přeprav
  • vyjednávání o cenách přeprav
  • hlídání nákladů na přepravu
  • dohled na fakturacemi za zakoupené dopravní služby
  • zavedení nákupní strategie
  • řešení případných reklamací a škodních událostí
  • úzká spolupráce s produktovým a skladovým oddělením
  • reporting vedení společnosti

POŽADUJEME
  • zkušenost s řízením přepravy (pozemní, námořní, letecká)
  • zajímavé kontakty v oblasti mezinárodní přepravy
  • komunikativní AJ
  • znalost MS Excelu na vysoké úrovni
  • obchodního ducha
  • vyjednávací schopnosti
  • analytické myšlení
  • organizační schopnosti
  • prokazatelnou zkušenost s vedením týmu kolegů

NABÍZÍME
  • spolupráci se stabilní společnosti
  • motivující příjem
  • neformální a přátelské prostředí
  • používání AJ na denní bázi
  • možnost kariérního růstu
  • významnou slevu na produkty
  • možnost jazykových kurzů
  • MultiSport kartu
  • kancelář na Praze – východ

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku MANAŽER PŘEPRAV (import i export)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dagmar Neuwirth z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MANAŽER PŘEPRAV (import i export)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.